0

ÇOKLU ZEKA VE DİKKAT GELİŞTİRME SETİ / İlkokul öğrencileri için (7 yaş üzeri) - 10 kitap

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Zekâ düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun, odaklanma yeteneği düşük olan çocuk başarılı olamayacağı için, çocukların zekâ seviyelerinin yanı sıra, dikkat süreleri de can alıcı bir önem kazanmaktadır. Bu yüzden başarılı olmasına vesile olduğumuz bütün çocuklara ilkokul süreci boyunca, hem zekâ hem de dikkat sürelerini artıracak etkinlikler yaptırdık. Bunun sonucunda tecrübelerimizden, sizin çocuklarınızın da yararlanabilmesi amacıyla ortaya bu kitap seti çıktı.

Üstelik bu set sadece sınavlar için değil, çocuğunuzun dikkat süresini artırmaya yönelik olarak da her zaman kullanılabilir.

 

Unutmayın, çocuğunuzun hayatını değiştirebilecek şey şu an elinizde olabilir.

Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zekâ, düşünme, sözel zekâ, üç boyutlu algı, görsel zekâ, odaklanma, mantık, karşılaştırma becerileri, parça-bütün ilişkisi, el-göz koordinasyonu, kısa süreli hafıza, kavram becerileri gibi çocuğunuzun keyifle yapacağı etkinlikler yer almaktadır. (İlkokul öğrencileri için uygundur. 7-12 yaş arası için geçerlidir.)

 

BU SETİ ALANLAR AŞAĞIDAKİ SETİ DE ALDI

HİKAYELERLE İMAN VE İBADET BİLİNCİ SETİ 
10 KİTAP (5 yaş üstü )
SİPARİŞ İÇİN RESME TIKLA

 


İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN MERAKLI OKUMA SETİ 
10 KİTAP (5 yaş üstü )
SİPARİŞ İÇİN RESME TIKLA

 

 

ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN ÇOCUK SETLERİ VE ÇOCUK KATEGORİLERİMİZİ GEZİN... YÜZDE 80'E VARAN İNDİRİM FIRSATLARINI YAKALAYIN...

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.