0

DOÇ.DR. ÖZGÜL POLAT OKUL ÖNCESİ EĞİTİM SETİ

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Okul Öncesinden İlkokula: Büyüme Macerasında Altın Eşik

Özgül Polat
  
İlkokula başlamak büyüme yolculuğunda çocuğun yaşamındaki altın eşiklerden biridir.  Çocukların ilk ciddi eğitim-öğretim yaşamlarına olumlu başlamaları; öğrenmelerine, okula daha fazla ilgi duymalarına, okula devam oranlarına olumlu yönde etki ederken ilkokulda, sonraki eğitim kademelerinde  daha başarılı olmalarına ve hayata daha donanımlı hazırlanmalarına da destek sağlar. Bu nedenle kritiktir ve  önemle  üzerinde  durulmalıdır. “İlkokula Hazırlık,” bütünsel olarak ele alınması gereken uzun soluklu bir süreç olup çocukların tüm gelişim alanlarında “1. Sınıf”ın beklediği yeterlilikleri yerine getirebilmesi olarak da tanımlanabilir. Çocuklara ilkokul için gerekli olan temel becerilerin kazandırılması, onların olumlu okul algısı geliştirerek ilkokula adaptasyonunu kolaylaştırır.“Okul Öncesinden İlkokula: Büyüme Macerasında Altın Eşik” kitabı, etkinlik havuzu şeklinde hazırlanmıştır. Öğretmenlere ve Öğretmen adaylarına sınıf içi uygulama örneklerini oyun temelli birçok farklı etkinlikle eğlenceli bir  şekilde sunan başucu kitabı niteliğindedir. 
“Okul Öncesinden İlkokula: Büyüme Macerasında Altın Eşik” kitabının, Sevgili Eğitimci Arkadaşlarıma ilkokula hazırlık konusunda rehberlik ederek çocuklarımızın ilkokula eşit fırsatta  başlamalarına destek sağlaması dileğiyle…
HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
 
Yayın Tarihi: 18.11.2020
ISBN: 9786051835761
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 224
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
Boyut: 17 x 24 cm
 

Anaokuluna İlk Adım


Özgül Polat,
 
Saime Çağlak Sarı
 
Her gün yeni bir masalın başladığı, her çocuğun kendi masalını yazdığı yerdir anaokulu. Erken dönemde çocuklarda oluşan “ilk okul” algısı sonraki yıllarda da benzer şekilde devam ediyor. Bu nedenle anaokuluna güzel başlangıçlar yapmak çok önemlidir. Anaokuluna uyum sağlamak; çocuğun her gün mutlulukla koşarak okula gelmesi için sebepler üretmektir.  
“Oyun, çocuğun dili ve en temel ihtiyacıdır.” Bu nedenle Anaokuluna İlk Adım kitabı, çocukların tüm gelişim alanlarını destekleyen oyunlardan oluşan “Oyun Havuzu” şeklinde hazırlandı. Ayrıca, aileler için okula uyum süreci ve okul hayatı boyunca dikkat etmeleri gereken her gün için önerilerin ve oyunların yer aldığı üç haftalık “Anaokula İlk Adım Aile Takvimi” oluşturuldu.
Anaokuluna İlk Adım kitabı; okula uyumu tüm bileşenleriyle ele alarak direk uygulamaya yönelik çözümler öneren bir “eğitimci başucu kitabı” niteliğinde.
Çocuklarımızın kocaman yüreklerine dokunabilmek ve oyunlar oynayarak keyifli başlangıçlar yapmalarına destek sağlamak dileğiyle...
 
HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN...
 
Yayın Tarihi: 02.10.2020
ISBN: 9786051835723
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 256
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 16 x 24 cm
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.