0

ELİF SERİSİ SOSYAL GELİŞİM SETİ (5 Kitap + 1 Etkinlik kitabı + Boy Grafiği + Davranış Çizelgesi) - 5 kitap (Okul Öncesi kitapları) 20 TL yerine 14 TL

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Banakitapal.com'dan çocuklara müjde!

 

Siz çocukların severek okuyacağı bir set daha... Şebnem Güler Karacan'ın okul öncesi çocuklar için hazırladığı bu sette Elif'in başından geçen hikayeler anlatılıyor. Çocuklar bu hikayelerle hem öğreniyor hem de eğleniyor. Ayrıca setin içerisinde bulunan etkinlik kitabıylada eğlenmeye devam ederken setin içerisinden çıkan boy çizelgesi ile de sürekli gelişimlerini takip ediyorlar.

 

 

ELİF AĞAÇ DİKİYOR

Ayşe öğretmen, Elif ve arkadaşlarını ağaç dikmeye götürüyor. Elif’in de bir fidesi var. Çocuklar ilk defa fide görüyorlar. Bu yüzden de çok heyecanlanıyorlar. Ama o da ne? Elif ağlayacak gibi duruyor. Elif’e ne olmuş olabilir ki?
Merak ettiysen, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

 

ELİF TELEFON NUMARASINI EZBERLİYOR

Elif, en yakın arkadaşı Aslı’yı bekliyor. Ama Aslı gelmiyor. Elif arkadaşını arıyor. Onun iyi olduğunu öğreniyor ama aklına başka bir şey takılıyor. Elif kendi telefon numaralarını bilmiyor. Ya bir gün lazım olursa?
Öğrenmek istiyorsan, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

 

ELİF KARDEŞİNİ ÇOK SEVİYOR

Elif’in bir erkek kardeşi var, adı Emir. Elif, kardeşi Emir’i çok seviyor. Onu güldürmeye bayılıyor. Elif kardeşini kucağına da almak istiyor. Ama sonra vazgeçiyor. Peki, Elif kardeşini neden kucağına almıyor?
Merak ettiysen, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

 

ELİF RESİM YAPIYOR

Elif, kedisi Tarçın’la oynuyor. Arkadaşı Aslı da yanlarına geliyor. Elif, ona yaptığı resimleri gösteriyor. Elif, Aslı’nın da resmini yapmak istiyor. Ama bu işte bir terslik var! Elif arkadaşının resmini evinin kapısına çiziyor. Elif neden böyle bir şey yapıyor? Öğrenmek istiyorsan, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

 


ELİF DOKTOR OLMAK İSTİYOR

Elif bir şarkı mırıldanıyor. La la la! Ben büyüyünce doktor olacağım... Bu onun en sevdiği şarkı. Çünkü Elif doktor olmak istiyor!
Birden aklına bu şarkıyla evdekilere bir gösteri hazırlamak geliyor. Peki, Elif bu gösteriye kimleri çağıracak?
Merak ettiysen, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

 

 

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.