0

Hamilelik, Doğum ve Bebek

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Doğumla ilgili sadece tek bir kitap almak istiyorsanız, işte aradığınız kitap!

Bir milyondan fazla basılmış, yeniden gözden ge­çirilerek güncellenmiş olan bu kapsamlı ve yetkin kitap size hamilelik, doğum, doğum sonrası dönemle ve yeni doğan bebeğinize nasıl bakmanız gerektiğiyle ilgili bilgiler veriyor.

En eksiksiz… Gebelikten bebeğin yaşamının ilk dönemlerine kadar bütün hamilelik sürecini kapsıyor. Hamilelik ve doğumda neler beklemeniz gerektiğini, doğumu mutlu ve sağlıklı bir deneyim haline getir­mek için uzmanlarınızla nasıl birlikte çalışabileceği­nizi anlatıyor.

Hem en yetkin hem de kullanması en kolay… Ko­lay okuma ve hızlı referans sağlamak için iyi düzen­lenmiş bir kitap. 60’tan fazla tablo, 190’dan fazla fotoğraf ve illüstrasyon, bilgiyi netleştiriyor; doğum­la ilgili herhangi bir kitapta bulabileceğinizden çok daha fazla görsel yardım içeriyor.

En güncel… Doğum sancıları sırasında kullanabi­leceğiniz en etkili, en son kişisel rahatlık ve duygusal destek yöntemlerini sunuyor. Doğum öncesi beslen­me, ağrı kesiciler, gebelik müdahaleleri ve çocukluk aşılarıyla ilgili en son bilgileri içeriyor. Kitabın her bölümü yenilenmiş, güncellenmiş ve genişletilmiştir.

Sayfa Sayısı:    672
Cilt Tipi:           Karton Kapak
Kağıt Cinsi:      Kitap Kağıdı
Boyut:              13.5 x 21 cm

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.