İade Şartları

Banakitapal.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

Siparişleriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. Size ulaşması bulunduğunuz ile ilçeye göre ortalama 3-4 iş günüdür.

Cumartesi ve Pazar günleri Banakitapal.com tatil günleridir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister. Ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

İADE ŞARTLARI

Bir ürünün iade edilebilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Kitap, cd, kaset benzeri sarf malzemeler ambalajından çıkarıldıktan sonra iadesi mümkün değildir. İade şartlarının oluşması için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Satın aldığınız ürünü ambalajı açılmamış ise teslim tarihinden itibaren yedi iş günü süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kargo iadesini Testfen Eğitim Yayınları Tic. A.Ş'nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak hafta içi mesai saatleri içinde (09:00-18:00) müşteri destek hattına (0850 611 05 05) bilgi vermeniz gerekmektedir.

Orijinal ambalajı ile yapılmayan ya da ambalaj üzerine yapılan tahribatlar durumunda iadeler kargo ücreti müşteriye yansıtılmak suretiyle geri iade yapılacaktır.

Ürün teslim alındıktan sonra, üründe görülen kusurlar (yırtık, eksik sayfa ve benzeri...) teslim tarihinden itibaren geçerli olmak kaydı ile yedi iş günü içinde hafta içi mesai saatleri içerisinde (09:00-18:00) müşteri destek hattına (0544 611 05 05) bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim gerçekleşirse kusurlu ürünün sağlam ürünle değişimi yapılmaktadır.

Yükleniyor...