0

İsyanlar İhtilaller Darbeler / Komplo Teorileri 4

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

KOMPLO TEORİSİ  yazmak  bir düşünme yöntemidir. Pek çok kişi tarafından da ne hikmetse son derece olumsuz karşılanır. Oysa komployu kuranlar görmemizi istedikleri her şeyi “aynanın önüne” koyarlar. Bizler bu görüntüyle uğraşırken aynanın arkasına bakmak hiç aklımıza gelmez.
Türkiye’de aynanın arkasını merak edenlerin başında gelen Erol Mütercimler,  2001 yılında KOMPLO TEORİLERİ adıyla ilk dergiyi çıkaran, yine  ilk olarak KOMPLO TEORİLERİ logosuyla    Habertürk  televizyonunda  2003 yılından itibaren ilgiyle izlenmiş olan  televizyon programını yapan  önemli bir akademisyen ve  gazetecidir.


Mütercimler, alışılmışın  tam tersine şunu söylüyor; eğer ortada komplo, yani gerçek olay yoksa “komplo teorisi” yazamazsınız!
KOMPLO TEORİSİ serisinin dördüncü cildinde özellikle Türkiye’de  son 60 yılda   ortaya çıkan isyanlar- ihtilâller  ile  askeri ve sivil darbeler, kısacası Türk milletine ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı kurulan komplolar aynanın arkasından önüne çıkarılmaktadır…
Batı’lı strateji merkezlerinin, Pentagon’un, NATO’nun, CIA’nın  karanlık koridorlarında yapılan planların Türkiye’deki işbirlikçisi olan cemaat ve tarikat önderlerine ek olarak üst rütbeli subay, politikacıgazeteci ile çok sayıda akademisyenin  kurdukları komplolar,  bu kitapta açığa çıkarılmaktadır.


Neşeli  “Zeytin yağlı yiyemem aman…”  türküsünü besteletenler ile askeri ve sivil darbeleri yaptıranlar… Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk, Poyrazköy Kumpaslarını ve  “15 Temmuz 2016” komplosunu kurduranlar aynı  odak  mensuplarıdır...
Okuyunca şaşıracaksınız.


Tüm komploların kolaylıkla uygulanışının nedeni proje partiler midir? sorusunun yanıtını merak edenlere…

Hürriyet ve İtilaf, İttihad-ı Muhammedi ve DP, ANAP, MNP-MSP, MHP, HDP, AKP hepsi birer proje partileridir!..

Sayfa Sayısı:    540
Cilt Tipi:           Karton Kapak
Kağıt Cinsi:      Kitap Kağıdı
Boyut:             14 x 23 cm

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.