0

Kelamdan Kaleme / ONUR KARAKOÇ

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Toplumda, yozlaşmış günümüz meselelerinin hakikatleri “Kelamdan Kaleme” kitabında okurlarla buluşuyor. Bilginin ve bilimin kaynağı okumaktan, kitaptan geçmektedir. Fakat bugün kitap hayatımızın ihtiyaç sıralamasında 235’inci sıradadır. Bu gerçeği göz önüne aldığımızda her şeyden daha çok okumayla ve kitapla meşgul olmaya ihtiyacımız vardır. Okumayan veya okuma alışkanlığı olmayan bir toplumu kitap ile buluşturmak bütün insanlığın en değerli görevidir. Gelecek nesillere bırakacağımız en büyük miras ise kitaplardır.

 

Toplumda bozulmuş veya bozulmaya yüz tutmuş insani ve İslami değerleri, toplumun kanayan yaralarına dikkat çeken Onur Karakoç “Kelamdan Kaleme “ kitabında elli tane makaleyi bizlere sunuyor. Her bir makalesinde toplumda yaşamış olduğumuz sorunlara çözüm ve öneri noktasında fikir dünyamıza yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Kitabında okuyucuları bazen geçmişe götürüyorken bazen de günümüzdeki sorunlara farklı bir bakış açısı kazandırarak öneriler sunuyor.

 

Yalın dili ve sürükleyici anlatımıyla Karakoç, bir taraftan insanların gönüllerine tercüman olurken diğer taraftan insanları kirli bilgilerden arındırıp hakkı ve hakikati “Kelamdan Kaleme” alıyor.

Sayfa Sayısı:     208
Cilt Tipi:            Karton Kapak
Kağıt Cinsi:       Kitap Kağıdı
Boyut:               13.5 x 21 cm

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.